Yolu şaşırma, kapana kapılma

Bahçelievler Belediyesi, sokak ve caddelerde, ters levhasına rağmen kurallara uymayan araç sürücülerinin keyfini kaçırdı. Ters sürücülere, doğru yaptırım uygulayan Belediye, ilave tedbirleri hedefliyor

KAPANLAR KAVGALARIN ÖNÜNE GEÇTİ
Bahçelievler Belediyesi, ters istikametten girerek trafiği kilitleyen sürücülere karşı önlem aldı. İlçenin kritik sokak ve caddelerinde uygulanan kapan modeli vatandaşlardan tam not aldı. Trafiği rahatlatan bu uygulama bazı sürücülerin ise keyfini kaçırdı. Ters istikametten girmeye alışmış sürücüler, bu uygulama karşısında alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kaldı. Kapanlar, sürücülerin arasındaki kavgaların önüne geçti. Tartışmalardan bıkan semt sakinleri de rahat bir nefes aldı.

TERSE DALMA, LASTİKLERDEN OLMA
Bir yılı aşkındır önemli icraatlara imza atan Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, adım adım ilçenin sorunlarına el atıyor. Başkan Bahadır ve ekibi, ilçenin trafik problemini minimum seviyeye indirmek için var güçleriyle çalışıyor. Özellikle ters istikamet levhalarına rağmen ısrarla o güzergahı kullanan sürücülerin karşısına da ‘kapan’ çekildi. Başarılı olan bu çalışmanın devam etmesi planlanırken ilave tedbirlerin alınması bekleniyor.

 

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button