Yeniden Refah Partisinden eş zamanlı kan bağışı

Yeniden Refah Partisi teşkilat mensupları, Türkiye genelinde eş zamanlı olarak kan bağışı yaptı. Türk Kızılay’ına kanlarını bağışlayan teşkilat mensupları, stoklardaki kan seviyesini yükseltti.

Dr. Fatih Erbakan’ın Genel Başkanlığını yaptığı Yeniden Refah Partisi, Türk Kızılay’ının, “kan stoklarımız azalıyor’ çağrısına ivedi bir şekilde cevap verdi. ‘’Kan verip, can olmak için biz de varız’’ diyen Yeniden Refah Partililer, kan bağışında bulundu. Bağışlar, Türkiye genelinde eş zamanlı olarak gerçekleşti. Hastalara şifa olan kanlar, stokları da doldurdu. Yeniden Refah Partisi İstanbul Bahçelievler Teşkilatı mensupları ise kanlarını Şirinevler Meydanda verdi. Gün boyu kan bağışlayan teşkilat mensupları, Türk Kızılay’ı çadırı önünde hatıra fotoğrafı da çekindi.
Bir açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Metin Türk, “Partimizin Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Türk Kızılay’ı Genel Başkanı Kerem Kınık’la bir görüşme gerçekleştirdi. Bu görüşme sonunda stoklardaki kan seviyesinin azaldığı öğrenildi. Hemen harekete geçen genel başkanımız, Türkiye’deki il, ilçe ve mahalle teşkilatlarına talimat vererek kan bağışlamalarını talep etti. Eş zamanlı gerçekleşen kan bağışları stoklardaki kan seviyesini artırdı. Ayrıca kan bağışı bekleyen hastalara şifa oldu. Bahçelievler ilçe başkanlığı olarak bizde görevimizi yerine getirdik. Katkı sağlayan tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederiz’ dedi.

 

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button