Yeniden Refah Partisi hız kesmiyor

Yeniden Refah Partisi Bahçelievler İlçe Teşkilatı, ihtiyaç sahiplerine erzak dağıtımlarını sürdürüyor. Bunun yanı sıra partiye yeni üyeler kazandırmak için tanıtım broşürleri de dağıtılmaya devam ediyor

Yeniden Refah Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Metin Türk

Yeniden Refah Partisi Bahçelievler İlçe Teşkilatı, mübarek Ramazan ayı içerisinde de saha çalışmalarını sürdürüyor. Bir yandan ihtiyaç sahiplerine erzak dağıtımı yapan Yeniden Refah Partililer, diğer yandan da “İstanbul’da 100 bin üyeye sen kaldın, üye ol refah gelsin” broşürlerini kapı kapı dolaşarak dağıtıyor.

Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini söyleyen Yeniden Refah Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Metin Türk şunları söyledi: “Öncelikle Müslüman kardeşlerimizin Ramazan ayı mübarek olsun. Rabbim yaptıkları ibadetlerini kabul eylesin. Covid-19 yakalanıp, şifa bekleyen hastalara da şifalar versin. Bizler parti olarak sahada çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Tedbirlerimizi de alıyoruz. Partiye yeni üyeler kazandırmak için büyük gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra Ramazan ayı dolayısı ile ihtiyaç sahiplerine erzak dağıtımlarımı yapıyoruz. Hedefimiz bu Ramazan’da 300 aileye kumanyalarımızı ulaştırmak. Rabbim yaptığımız ve yapacağımız yardımları kabul eylesin inşallah.”

 

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button