Muhtarlar derdini ‘Vatan’a anlattı

M.Ümit Şuvak’ın başkanlığını yaptığı Vatan Partisi Bahçelievler İlçe Teşkilatı, kapılarını muhtarlara açtı. Bir hayli dertli olan muhtarlar, sıkıntılarını anlattıkça anlattı

Vatan Partisi Bahçelievler

 

Vatan Partisi Bahçelievler İlçe Başkanlığı, Bahçelievler mahalle muhtarlarını ilçe binasında misafir etti. Yemekli toplantıya; Vatan Partisi İstanbul İl Başkanı Cem Dikmen yanı sıra İl Sekreteri Erdoğan Aslanoğlu da katıldı.

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla ilçe binasında ağırlanan muhtarlara yemek ikram edildi. Koyu bir sohbet eden muhtarlar, ülkenin genel sıkıntılarını, kendilerinin yaşadıkları problemleri, Bahçelievler ilçesinde yaşanan olumsuzlukları ‘Vatan Partisi’ne döktü.  Pandemi sürecinde sahada aktif rol alan muhtarlar, PTT elamanı gibi çalışmaktan duydukları rahatsızlıkları da dile getirdi. Muhtarların sorunlarını tek tek not alan Vatan Partisi İstanbul İl Başkanı Cem Dikmen, sorunları Ulusal TV ve Aydınlık Gazetesinde gündeme getirme önerisinde bulundu.

‘BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI’

Göreve geldiği günden bu yana aktif bir şekilde sahada var olduklarını gösteren Vatan Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı M.Ümit Şuvak, muhtarları misafir etmekten onur duyduklarını belirterek, ‘Muhtarlarımızın, muhtarlar gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Bahçelievler’deki muhtar ile rahatlıkla iletişim kurabiliyoruz. Onların bizler ile paylaşacağı konularda yardımcı olmak istiyoruz. Pandemi araya girmeseydi, parti olarak önemli etkinlikler yapacaktık ama olmadı. Yeni dönemde pandemi kurallarına göre hareket edeceğiz. Çünkü bizim için önemli olan önce insan sağlığıdır’ ifadelerini kullandı.

Bu arada programın sonunda muhtarlara mavi vatan tablosu ve üretim devrimi adlı bir  kitap hediye edildi.

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button