Merhametli ellerini binlerce insana uzattı

Türk Kızılay gönüllüsü işadamı Orhan Güngörür, Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık tarafından ödüle layık görüldü

Orhan Güngörür (fotoğrafta 3. sırada)

İyi niyetli çalışmaları ve yaptığı yardımlar ile gönüllere giren SVG Saat Yönetim Kurulu Başkanı, Özel Penguen Anaokulu Ortağı, ASKON Akdeniz Bölge Başkan Yardımcısı Orhan Güngörür, Türk Kızılay tarafından ödüllendirildi. Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık imzalı teşekkür yazısında; “2020 yılı içerisinde yaşadığımız doğal afetler, göç hareketliliği ve son olarak Covid-19 pandemi süreçlerinde Türkiye’nin iyilik hareketine desteğinizi esirgemeyerek Türk Kızılay’ın merhamet elinin binlerce insanımıza ulaşmasına vesile olduğunuz için şükranlarımı sunarım” ifadeleri yer aldı.

“DEVLETİMİN YANINDAYIM VE OLMAYA DA DEVAM EDECEĞİM”

“Dertler paylaştıkça bitecek, yeter ki bizler buna inanalım” diyen Türk Kızılay gönüllüsü Orhan Güngörür, ‘Rabbim bizlere sağlık sıhhat vermiş. Ömrümüzün kalan bölümünde hep böyle yaşarız inşallah. Herkes sağlığının kıymetini bilsin. 2020 yılında ülkemiz zorlu bir süreçten geçiyor. Bende bu süreçte maddi ve manevi olarak devletimin yanında yer almak için gayret gösteriyorum. Özellikle Covid-19 sürecinde Türk Kızılay’ında gönüllü insanlara ihtiyaç duyuldu. Ben hiç düşünmeden yardıma koştum. Bu süreçte tüm toplum bir birine yardımcı olmak zorunda. Hep birlikte olursak, zorlu süreçlerin üstesinden geliriz” dedi.

 

 

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button