Mehmet Canpolat’tan duygusal veda

MHP Bahçelievler İlçe Başkanlığı’nda 5 yıldır görev yapan ve sevilen isimlerden Mehmet Canpolat, yarın yapılacak kongrede yönetimde yer almayacağını beyan etti

Mehmet Can Polat

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bahçelievler İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Canpolat, yeni dönemde yönetimde yer almayacağını veda mesajıyla duyurdu. MHP Bahçelievler İlçe Başkanlığı’nda Sivil Toplum Kuruluşlarından (STK) sorumlu ve aynı zamanda iş insanı olan Mehmet Canpolat, duygusal bir teşekkürle çalışma arkadaşlarına veda etti.

Canpolat’ın veda mesajı şu şekilde:

“2015 Yılından bu güne kadar MHP Bahçelievler STK’lardan sorumlu ilçe başkan yardımcısı olarak, Bahçelievler halkına ve davama hizmet ettim. Hizmet etmeme vesile olan başta MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli bey olmak üzere, MHP İstanbul il başkanlarımız Sn. Mehmet Bülent Karataş ve Sn Birol Gür’e ve MHP Bahçelievler İlçe Başkanlığı yönetim kurulunda birlikte görev yaptığım, zor olanı birlikte başarmaya çalıştığımız dava arkadaşlarıma özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. MHP gibi kutlu bir davanın temsilcisi olmak bana onur verdi.

Yaklaşık 5 Yıllık görev sürem içerisinde çeşitli zorluklarla karşı karşıya gelmiş olsam da dava arkadaşlarımı mahcup etmediğime inanıyorum. Görevim süresince parti liderlerime ve yöneticilerimize karşı saygısızlık etmedim. Partimin tüzüğüne, geleneklerine ve etik değerlerine yakışır şekilde görevimi layığıyla tamamladığıma inanıyorum.

İlçe başkan yardımcısı olarak görev yaptığım bu süre içerisinde,  Bahçelievlerli hemşehrilerime karşı bilerek veya bilmeyerek bir hatam olmuş ise tüm Bahçelievler halkından özür dilediğimi de belirtmek isterim. 23.08.2020 Pazar günü yapılacak olan kongrede görevim sona ermektedir.

Bugün sizlerin hoşgörüsüne sığınarak , yeni iş girişimlerim ve yoğun mesleki faaliyetlerim dolayısıyla 23.08.2020 Tarihinde yapılacak olan kongrede tekrar görev talep etmediğimi belirtmek isterim. Bir süre üyesi olduğum MHP’de liderimizin talimatları ve partimizin politikaları doğrultusunda bir nefer olarak çalışmalarıma devam edeceğim.

Tüm emek ve gayretlerimizin Türkiye’nin ve Bahçelievler’in değerli halkı için hayırlara vesile olmasını temennisiyle 23.08.2020 Tarihinde yapılacak olan ilçe kongresinde görev alacak olan ülküdaşlarıma başarılar dilerim. Saygılarımla.”

 

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button