Kan bağışları, ihtiyaç sahiplerine şifa olacak

Türk Kızılay-Zafer Mahalle Muhtarlığı iş birliği ile toplanan kan bağışları, kan bekleyen 70 kişiye şifa olacak

Türk Kızılay kan bagısı

 

Türk Kızılay- Zafer Mahallesi Muhtarlığı iş birliğiyle kan bağışı kampanyası düzenlendi. ‘Senin 15 dakikan, başkasının bir ömrü olsun’ adı altında gerçekleşen kan bağışı kampanyasından 70 ünite kan elde edildi. Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Parkında kurulan kan bağışı çadırını Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır da ziyaret etti ve bilgi aldı. Türk Kızılay Bahçelievler Şube Başkanı Sadullah Hazar, Zafer Mahallesi Muhtarı Ahmet Reyhan da hazır bulundu.  Kan bağışı çadırı etrafında asılan olan pankartlarda; ‘Düzenli kan bağışı yap, kan dostlarımıza katıl’ mesajları yer aldı.

Zafer Mahallesi Muhtarı Ahmet Reyhan, Covid-19 dolayısıyla kan bağışı kampanyasını park içinde yapıklarını açıkladı. Muhtar Reyhan, çağrıya kulak veren duyarlı vatandaşlara teşekkür etti.

😃+

One thought on “Kan bağışları, ihtiyaç sahiplerine şifa olacak

  1. İlgi alakanız için teşekkür ederim. Gazetenizi yakından takip ediyorum. Doğru ve faydalı bilgileri gazetenizde bulabiliyorum. Düzmece, yalan- dolan haberler yok. Artık Bahçelievler aile gazetesi diyebilirim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Sağlıcakla kalın…
    Ahmet Reyhan
    Bahçelievler Zafer Mahallesi Muhtarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button