İstanbul barosunu kim yönetmektedir?

Vatan Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Ümit Şuvak, çarpıcı açıklamalarda bulundu

Vatan Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı M. Ümit Şuvak, gündeme ilişkin bir açıklama yaptı. Şuvak, Ebru Timtik’in fotoğrafını asan İstanbul Barosuna tepkisini dile getirdi.

İşte başkan Şuvak’ın o açıklamaları:

”30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Mustafa Kemal’in başkumandanlığında büyük zafer kazanılmıştır.  Türkiyemiz devleti, milleti ve ordusuyla başta Mavi Vatan olmak üzere bütün vatanı savunma kararlılığındadır. Milletimizi özgürlüğe, devletimizi bağımsızlığa ve ülkemizi Cumhuriyet’e kavuşturan bu büyük zaferimizin 98. yılı kutlu olsun. Bu vesile ile bütün şehitlerimize  Allah’tan rahmet ve Gazilerimize de şükranlarımızı sunuyorum.”

‘’MEHMETÇİK, KARA, HAVA VE DENİZDE GÖZ AÇTIRMIYOR’’

”98 yıl önce olduğu gibi bugün de Emperyalizme ve onun uşaklarına karşı başta Doğu ve Güney Doğu’da olmak üzere denizde, karada ve havada Mehmetçik büyük bir mücadele vermektedir. FETÖ terör örgütü ile PKK’ya karşı amansız bir mücadele devam etmektedir. Dışarıdan ülkemizi çökertemeyeceğini bilen emperyalist Amerika ve İsrail devletleri ile AB, iç cephemizde karışıklık yaratmak ve halkın içine nefret tohumları ekmek için içimizdeki terör örgütlerine bulaşmış kimseleri kullanarak provokasyonlara girişmektedir.”

İSTANBUL BAROSUNU KİM YÖNETMEKTEDİR?

‘’Ne yazık ki övünç kaynağımız olması gereken İstanbul barosu sözde avukat, özde tescilli terörist Ebru Timtik’in fotoğrafını kendi binasına asma cesaretini göstermiştir. İstanbul barosuna bir teröristin fotoğrafını asma hakkını hangi yasa vermektedir? İstanbul barosu sahipsiz midir? İstanbul barosunu kim yönetmektedir? İstanbul barosu, yasaların ve anayasanın üzerinde midir? İstanbul barosu yaptığının suçu ve suçluyu övmek olduğunu bilmemekte midir? Bu olay bile emperyalizmin biricik vatanımızı bölmek için içimizde ulaştığı cüreti ve işbirlikçilerini göstermektedir.’’

‘’TÜRKİYEMİZİN KUTUP YILDIZI OMAYA DEVAM EDİYORUZ’’

”Unutulmasın ki vatanımızı asla böldürmeyeceğimiz gibi ne mavi vatanımızdan ‘Megalo İdea’cı Yunanistan’a bir damla vatan suyu vereceğiz, ne de toprak vatanımızdan bir karış toprak parçası! Vatan Partisi olarak ülkemizin savunulması, gelişmesi ve refah toplumuna erişmesi için büyük bir azim ile çalışmakta ve Türkiye’mizin kutup yıldızı olmaya devam edeceğiz.”

Bu arada Şuvak, 30 Ağustos Zafer Bayramı günü Bahçelievler’de ‘Mavi Vatan Geleceğimizdir’ yazılı bir afiş dağıttı.

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button