İki köklü kurum iş birliği- güç birliği protokolü imzaladı

Özel Penguen Anaokulu ile Türk Metal Sendikası İstanbul 1. Nolu Şube arasında, ‘iş birliği-güç birliği’ protokolü imzalandı

Bahçelievler’in güvenilir ve şeffaf eğitim kurumlarından Özel Penguen Anaokulu ile Türkiye’nin köklü sendikalarından Türk Metal Sendikası İstanbul 1. Nolu Şube arasında ‘iş birliği-güç birliği’ anlaşması yapıldı. Bu anlaşma gereği, Türk Metal Sendikası Üyeleri, Özel Penguen Anaokulundan %30 indirimli faydalanabilecek. İndirimler üyelerin yakınlarını da kapsayacak.  İş birliği anlaşması ise Türk Metal Sendikası İstanbul 1. Nolu Şube Başkanı Mehmet Ali Akman, Özel Penguen Anaokulu Ortakları Engin Öder ve Orhan Güngörür’ün imzaları atmasıyla gerçekleşti. İki tarafta iş birliği- güç birliği anlaşmasının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Türk Metal Sendikası Üyeleri, 0212 441 62 37-0507 460 64 05 telefon numaralarından iletişime geçebilecekler. Ayrıca isteyenler sosyal medya hesaplarının yanı sıra; www.penguencocukevi.com internet adresini ziyaret edebilecekler. Kurumu yerinde görmek isteyen üyeler, Bahçelievler Mahallesi, Komik Hasan Efendi Sokak, No: 20 Bahçelievler/İstanbul adresine gelerek inceleme de bulunabilecekler.  

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button