BBP Bahçelievler’in yeni ilçe başkanı Nazmi Şahin

Büyük Birlik Partisi (BBP) Bahçelievler İlçe Başkanlığının gerçekleşen 6. Olağan Kongresinde Nazmi Şahin başkan seçildi. En kısa zamanda üye sayılarını artıracaklarını belirten Başkan Şahin, vatandaşları partiye davet etti

Büyük Birlik Partisi (BBP) Bahçelievler İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi gerçekleşti. Kongreye delegelerin yanı sıra BBP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Sayan, BBP İstanbul İl Başkanı Mutlu Furtuna’da katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan kongrede gündem maddeleri tek tek ibra edildi. Dilek ve temennilerin ardından seçime geçildi. Tek adayın yarıştığı kongre sonunda bir ay önce atanan Nazmi Şahin, başkanlığını resmen ilan etti.

“PARTİSİNİN VARLIĞINI HİSSETTİRECEĞİZ”

Çiçeği burnunda başkan Nazmi Şahin, yeni dönemde çok çalışacaklarını belirterek, “Kongremizin hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum. Rabbim bizlere yapacağımız işlerde kolaylıklar ihsan eylesin. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım partimizin bayrağını yukarı taşımak için yola çıktık. Davamıza hizmet edecek isimleri partimize davet ediyoruz. Üye sayılarımızı artırma gayreti içinde olacağız. Yerelde doğru yapılan hizmetleri alkışlayacağız, yanlış olanlara ise dur diyeceğiz. Hakkı- hakkaniyeti gözetleyeceğiz. BBP Partisinin varlığını hissettireceğiz” dedi.

ÜYE SAYILARINDAKİ ARTIŞA VURGU

Kongrede konuşma yapan diğer isimlerden BBP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Sayan, eski ilçe başkanına isim vermeden eleştirirken, İstanbul İl Başkanı Mutlu Furtuna da, İstanbul genelinde artan üye sayılarına dikkat çekti. Bu arada AK Parti Bahçelievler Sivil Toplum Kuruluşu ve Halkla İlişkilerden sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Turan Ağ’da kongreye iştirak etti.

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYE

 1. Nazmi Şahin (Başkan)
 2. Sadettin Şahin
 3. Burak Boray
 4. Erdal Donat
 5. Bayram Çakıllı
 6. Ertuğrul Koç
 7. Resül Akmeşe
 8. Bülent Özolcar
 9. Taner Ekinci
 10. Şeymanur Boztepe
 11. Hakan Ceylan
 12. Elif Akkurt
 13. Şahin Sarıboğa
 14. Ayşegül Karaköse
 15. Mehmet Özcanal
 16. Murat Boray

YEDEK YÖNETİM LİSTESİ

 1. Vedat Sağırlıbaş
 2. Enes Aydoğdu
 3. Yakup Altun
 4. Emre Saraç
 5. Fatih Doğan
 6. Fatih Düzelten
 7. Burak Öztürk
 8. Musa Ünver

İL DELEGELERİ

 1. Nazmi Şahin
 2. Burak Boray
 3. Erdal Donat
 4. Bayram Çakıllı
 5. Ertuğrul Koç
 6. Resül Akmeşe
 7. Bülent Özolcar
 8. Taner Ekinci
 9. Şeymanur Boztepe
 10. Hakan Ceylan
 11. Elif Akkurt
 12. Şahin Sarıboğa
 13. Ayşegül Karaköse
 14. Mehmet Özcanal
 15. Murat Boray
 16. Ercan Damgacı
 17. Orhan Dernek
 18. Saadettin Şahin

Foto-Haber: Engin Öder

POLİTİKA 3.07.2021 18:52:00 0