Gelecek Partisi, yerel gazetecileri unutmadı

Gelecek Partisi Bahçelievler İlçe Başkanlığı, ilçe binasında gazetecileri konuk etti. Programın sonunda gazetecilere birer plaket takdim edildi

Gelecek Partisi (GP) Bahçelievler İlçe Başkanlığı, ilçede yayın yapan yerel medya mensuplarıyla bir araya geldi. İlçe binasında gerçekleşen programa İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin de katıldı. Gelecek Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Ayhan Çeçen ve yönetim kurlu üyeleri de buluşmada yer aldı.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan İl Başkanı İsa Mesih Şahin, ‘Birinci yılımız yapılanma ile geçti. İkinci yılda sahaya ineceğiz. 2020 yılında İstanbul’da 39 ilçenin sadece 3’ünde ilçe teşkilatlarımızı kuramadık. Bunları da kısa sürede tamamlayacağız. Bahçelievler’de Ayhan Çeçen başkanım ve yönetim kurulu üyeleri iyi çalışmalar yürütüyor. Parti olarak kendi geleceğimizi, kendimiz belirlemek istiyoruz. Son baharda erken seçim beklentisi içindeyim. İttifaklar içinde yer alıp, almayacağımız şartlara bağlıdır. Türkiye’de bir an önce siyasi nezaketin sağlanması gerekir. Ulusal basının kutuplaştığı bir dönemde yerel basın bizim için çok önemlidir. Zor şartlar altında çalışan tüm gazetecilerin gününü de en içtenlikle kutluyorum’ dedi.

‘ANA MUHALEFET PARTİ GÖREVİ BİZE DÜŞECEK GÖRÜNÜYOR’
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Gelecek Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Ayhan Çeçen, son zamanlarda belediye ile ilgili vatandaşlardan şikayetler aldıklarını, buna da ana muhalefet partisi CHP’li siyasetçilerin ses çıkarmadığını gördüklerini belirtti. Çeçen, ‘Sanırım bundan sonra şikayetlere kulak veren konuma geleceğiz. Ana muhalefet partisi görevini biz üstleneceğiz. Çünkü CHP’nin sesi çıkmıyor. Anlaşılan her şey yolunda!’ ifadelerini kullandı.
Program sonunda gazetecilere Gelecek Parti logolu plaket verildi.

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button