Emine Yıldırım’ın ilk kitabı çıktı

Eğitim camiasına yıllarını adayan Kazım Karabekir Ortaokulu Müdiresi Emine Yıldırım, ‘Duygusal Bakraç’ adlı bir kitap yazdı. Kitapçılardaki raflarda yerini alan kitap, satışa sunuldu

Emine YıldırIM-Duygusal Bakraç

Kazım Karabekir Ortaokulu Müdiresi, Uzman Psikolojik Danışman Emine Yıldırım’ın ‘Duygusal Bakraç’ isimli kitabı çıktı.

Raflarda yerini alan Yazar Yıldırım’ın kitabı, okuyucuların beğenisine sunuldu. İlk baskısı 20 Ekim 2020 yılında çıkan kitapta, insan ilişkileri ele alındı. Dostluk, arkadaşlık, kader ve bilinç gibi kavramlar, bir yemeğin mutfakta hazırlanışı ve servisi gibi örneklenerek anlatıldı. Okuyucuların kişisel gelişimine katkı sunan kitapta; ‘İnsan dört tane unsurdan mürekkeptir. Anasır-ı Erbaa olarak da bilinen bu unsurlar; ateş, su, toprak ve havanın ta kendisidir’ denildi. Yüce Yaradan’ın mükemmel eseri olan insanoğlunun, bu unsurları ne kadar bünyesinde barındırdığı ve nasıl dengede tutması gerektiği de anlatıldı.

KİTAP OKUMA DAVETİEmine Yıldırm-Engin ÖDER

Bu arada Yazar Yıldırım, eğitim camiasının yanı sıra Sivil Toplum Kuruluşlarında da (STK) aktif olarak görevler üstleniyor. Yazarın birçok kişisel gelişimle ilgili yazıları da bulunuyor. Bahçelievler Express Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Engin Öder’e bir kitap hediye eden Yazar Yıldırım, dostlarını kitabı okumaya davet etti.

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button