CHP Bahçelievler’den tablet dağıtımı

Koronavirüs salgınını nedeniyle okullarından uzak kalan ve tabletleri olmağı için online eğitim alamayan öğrencilere CHP Bahçelievler İlçe Örgütü, tablet hediye etti  

CHP Bahçelievler Özgür Çelik

Cumhuriyet Halka Partisi (CHP) Bahçelievler İlçe Başkanı Özgür Çelik ve Belediye Meclis Üyeleri, kendi imkanları ile aldıkları tabletleri ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıttı. Tabletler, Bahçelievler’deki ihtiyaç sahiplerine CHP Bahçelievler İlçe Örgütü tarafından, Anadolu’ya ise Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileri aracılığıyla ulaştırıldı. Covid-19 nedeniyle uzaktan eğitim alan öğrenciler, mağduriyet yaşamadan online eğitim alabilecekler.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan CHP Bahçelievler İlçe Başkanı Özgür Çelik, “2020 yılı Mart ayından bu yana okullar kapalı ve uzaktan eğitim veriliyor öğrencilere. İmkanları olmayan aileler çocuklarına tablet alamıyor. Bize bu konuyla alakalı talepler geldi. Yaptığımız istişareler sonunda tablet almaya karar verdik. Tespitlerini yaptıktan sonra dağıtımlarını gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz verdiğimiz tabletler sayesinde eğitimlerini online yapabilecekler” dedi.

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button