‘Beşir Derneği’nden Türk Kızılay’ına tam destek

Yurt içi ve yurt dışındaki ihtiyaç sahiplerini tespit eden ve onlara temel ihtiyaç malzeme desteği veren Beşir Derneği, bu defa Türk Kızılay’ına kan bağışladı

Yurt içi ve yurt dışındaki mazlumların yardımına koşan Beşir Derneği, Türk Kızılay’ına kan bağışında bulundu. İstanbul Bahçelievler Şirinevler meydanında kurulan Türk Kızılay çadırında kanlarını bağışlayan Beşir Derneği Üyeleri, iki günde 300 ünite kan verdi. Beşir Derneği yöneticileri de kan bağışı çadırında dernek üyeleri ile yakından ilgilendi. Bahçelievler Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Ayhan Kalkan ve Türk Kızılay Bahçelievler Şube Başkanı Sadullah Hazar gibi isimlerde ziyaret etti. Semerkant Derneği mensupları da kan bağışına destek verdi.

‘’HER ZAMAN DESTEK VERMEYE HAZIRIZ’’

Beşir Derneği Bahçelievler Şube Başkanı Mehmet Güngör, ‘’Koronavirüs salgını hayatımızı olumsuz etkiledi. Bu dönemde kana daha fazla ihtiyaç duyuldu. Bizde dernek olarak elimizi taşın altına koyduk. İnşallah verdiğimiz kanlar hastalara şifa olur. Rabbim niyetlerimizi halis eylesin. Bizler her zaman destek vermeye hazırız’’ dedi.

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button