Bahçelievlerspor’un yeni başkanı: Feridun Aykut

36 yıllık tarihi geçmişi bulunan Bahçelievlerspor Kulübü başkanlığı koltuğuna Feridun Aykut oturdu

1984 yılında kurulan Bahçelievlerspor Kulübü Başkanlığına Feridun Aykut

seçildi. Eski başkanının istifasının ardından boşalan koltuğu Kulübün Genel Sekreteri Feridun Aykut, doldurdu. Gazetemize açıklama yapan çiçeği burnunda başkan Aykut, ümit verici açıklamalarda bulunarak şunları söyledi: “Tarihi geçişi bulunan Bahçelievlerspor Kulübüne başkan olarak seçilmek bana nasip oldu. Kulübün geçmişteki başarıları yok sayılamaz, ancak ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber yeni başarılar elde etmek için yola çıktık.  Önümüzdeki süreçle ilgili planlarımız mevcut. Liglerin ne zaman başlayacağı ise belli değil. Fakat biz hazırlıklarımızı ligler her an başlayacak gibi yapacağız. Elit bir yönetimle bunları başaracağız. Bizde her şey şeffaf olacak. Bahçelievler’i kucaklayarak, bu ilçenin marka değerini yükseltmek istiyoruz. Takımın alt yapısından üst yapısına kadar hepsi kademeli olarak yerine oturacak. Çünkü bu takım bizim değil, tüm Bahçelievler halkınındır.”

15 Ağustos’ta yapılması gereken olağanüstü kongrenin Pandemi salgını nedeniyle yapılamadığı öğrenildi.

Bu durumda da Bahçelievlerspor Kulübü Yönetimi kendi arasında karara vararak, Kulübün Genel Sekreteri Feridun Aykut’u başkan olarak tayin etti.  

Feridun Aykut kimdir?

1988 yılında Trabzon Araklı ilçesi dünyaya geldi. İlkokulunu Araklı Halilli Köyünde, Ortaokul ve Liseyi  İstanbul Bahçelievler’de bitirdi. Üniversite eğitimini ise Newport Ünıversıty İşletme Bölümünden mezun olarak noktaladı. 7 yıl Siyavuşpaşa Mahalle Muhtarlığında görev yapan Aykut, Trabzon Dernekler Federasyonu Kurucu Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği, Bahçelievler Trabzonlular Derneği Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı, Trabzon Araklı Halilli Köyü Derneği Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı, Yeşilay Bahçelievler Şubesi Sekreterliği, Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Yeşil Yalı Kur’an Kursu Mezunları ve Mensupları Derneği Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Evli bir çocuk babası olan Aykut, Reklamhane Reklam Dijital Baskı Merkezi ortağı olarak iş hayatını devam ettirmektedir.

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button