Bahçelievlerspor’da bayrak değişimi

TFF İstanbul 1. Amatör Lig takımlarından Bahçelievlerspor başkan değişikliğine gitti. Eski başkan Feridun Aykut, görevi Levent Dilaver’e bıraktı

Bahçelievlerspor devir teslim

 

TFF İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Bahçelievlerspor’da yeni başkan seçildi. Mevcut Başkan Feridun Aykut, görevini Levent Dilaver’e teslim etti.

Bahçelievlerspor Kulübü Başkanı Levent Dilaver

Çiçeği burnunda başkan Levent Dilaver, zor bir göreve talip olduğunun altını çizerek, “Öncelikle yeni yönetimdeki arkadaşlara hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum. Bu görev değişikliğinde, bugüne kadar emeği geçen geçmişe dönük kulübümüzde görev yapan başkalarıma ve görevi devir aldığım sevgili kardeşim Feridun Aykut’a teşekkür eder, minnetlerimi sunarım. Bu vesile ile 40 yıldır Bahçelievler’de oturan birisi olarak 610 bin nüfusa sahip olan ilçemizin 1. Amatör liginde olması beni çok üzmektedir. Çünkü İstanbul’un bana göre en nezih ilçesi olan Bahçelievler’in 1. Amatör liginde olması kabul edilemez. Başta belediye başkanımız olan Sayın Dr. Hakan Bahadır’a ve Bahçelievler Amatör Kulüpler Birliği Başkanımız olan Sayın Ayhan Kalkan’a tüm Bahçelievler adına teşekkür etmek istiyorum. Çünkü en büyük şansımız belediye başkanımızın ve kulüpler birliği başkanımızın spora verdiği değer ve sporcu kimliğidir. Bizlerde bu kulüp başkanı olarak bundan faydalanmamız gerektiğini düşünmekteyim. Aynı zamanda Bahçelievler’in en büyük şansı belediye başkanının ve kulüpler birliği başkanının tüm futbol kulüplerine ayrım yapmadan adaletli ve eşit davranmasıdır. Bu vesile ile sizlerin huzurunda yönetim kurulu adına kendilerine teşekkür ederim. Bahçelievler Spor Kulübü olarak hedefimiz öncelikle futbol okulunu kurup alt yapıya oyuncu yetiştirmektir ve aynı zamanda A Takıma futbolcu vermektir.  Yapılan fizibilite çalışmalarında alt yapıya önem veren yüzlerce evladımız müracaat etmiştir. Yönetim kurulumuzda bulunan tecrübeli ve futbol bilgisi olan yönetim kurulu oluşturulmuştur. Bu vesile ile Bahçelievler’in 11 mahallesini araştırarak mahallemizdeki 8 yaş ila 14 yaş gurubuna kadar çocuklarımızı futbolla tanıştıracağız. Ayrıca Bahçelievler’deki ilk ve ortaokullarda araştırma yaparak lisanssız olan çocuklarımızı Bahçelievlerspor Kulübü ile tanıştıracağız. Gençlerimizi ve çocuklarımızı vatana ve milletine faydalı spor ahlakıyla yetişmiş birer birey olmalarını sağlayacağız. Bahçelievlerimizdeki tüm gençlerimizi kötü alışkanlıklardan koruyarak futbol sevgisini aşılayacağız. Bahçelievler’deki tüm futbol kulüpleri ile iletişim halinde olacağız.  Bu vesile ile ilk sloganımız olan 1. Amatörden Süper Amatöre çıkmak için; ‘bizler inandık sizde inanın’ sloganıyla yola çıkıyoruz. Tüm Bahçelievler’i,  Bahçelievlerspor kulübüne sahip çıkmaya davet ediyoruz. Herkese hayırlı uğurlu olsun diyorum’ diye konuştu.

Bu arada yeni Kulüp Başkanı Levent Dilaver, Feridun Aykut ve Engin Öder’e birer forma hediye etti. 

Bahçelievlerspor’da yönetim kurulu dağılımı şu şekilde oluştu:

 • Levent Dilaver-Başkan
 • Yakup Ayaydın-Başkanvekili
 • Muzaffer Gürcü-Başkan Yardımcısı
 • Ali Bulut-Başkan Yardımcısı
 • Efraim Sucuoğlu-Genel Sekreter
 • Ali Kaan Yılmaz-Futbol Şube Sorumlusu
 • Orhan Yıldız-Muhasip-Sayman
 • Emre Uzunay-Hukuk İşleri
 • Hüseyin Zabun-Alt Yapı Sorumlusu
 • Murat Şafak Gündüz-Alt Yapı Sorumlusu
 • Engin Öder-Basın Danışmanı 

LEVENT DİLAVER KİMDİR?

1968 yılında Trabzon Sürmene’de dünyaya gelen Levent Dilaver. 40 yıldır Bahçelievler’de ikamet etmektedir. Birçok Sivil Toplum Kuruluşunda görevler üstlenen ve hala aktif olarak bu görevlerini sürdüren Levent Dilaver, 1993 yılında kurulmuş olan Dilaver Turizm Limited Şirketinin yönetim kurulu başkanlığını da yapmaktadır. Bahçelievler halkının yakından tanıdığı isimler arasında yer alan Levent Dilaver, evli ve 3 çocuk babasıdır.

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button