AP Bahçelievler ilçe başkanını seçti

Adalet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanlığının gerçekleşen kongresinde Giray Batı başkanlığını ilan etti

Giray Batı/Adalet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı

Türkiye’nin köklü partilerinden olan ve son yıllarda eski günlerine dönme sinyali veren Adalet Partisi (AP) Bahçelievler İlçe Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu, Pandemi gölgesinde gerçekleşti. Tek aday ile girilen kongre sonunda Giray Batı, başkanlığa seçildi.

Kongreye; AP Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Halim İslam Güçlü, Genel İdare Kurulu Üyesi Hüseyin Nişan, AP Esenyurt İlçe Başkanı Nuri Solmaz, AP Fatih İlçe Başkanı Nuri Solmaz, Liberal Demokrat Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Özgür Yıldız, Bahçelievler Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Ayhan Kalkan, AK Parti Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi Nail Karaman, Türkiye Adalet Platformu Genel Başkanı Galip Karayiğit katılım sağladı.
Covid-19 nedeniyle gecikmeli yapılan kongrede 26 delege oy kullandı. Atama ile göreve gelen çiçeği burnunda başkan Giray Batı, resmen başkanlığını ilan etti. Heyecanlı ve istekli görülen başkan Giray Batı, yeni bir oluşum içinde olduklarını paylaştı. Batı, ‘Bundan sonra etkin bir şekilde faaliyetler yapmak istiyoruz. İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Adım adım yol alacağız. Bahçelievler’de artık bizde varız’ dedi.

Bu arada Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır’da çiçek gönderdi.

YÖNETİM KURULU ASİL LİSTE

Giray Batı
Gökhan Gültekin
Ahmet Metin
Yunus Emre Yüksel
Ahmet Oklubal
Mehmet Bilce
Adem Yavuz Aksu
Tuncer Baştuğ
Faruk Baştimur
Ayşe Ağca
Ayhan Yıldız
Ebru Mutlu
Bekir Büyükserdar

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button