Andreas Schultheiss’u Morevim uçuracak

Başarılı atletizm sporcusu Andreas Uğur Schultheiss Bilgiç’e Morevim sponsor oldu. Bilgiç, Morevim desteğiyle birlikte yeni başarılar elde edecek

Litvanya’dan Türkiye’ye gelen vatansever sporcu Andreas Uğur Schultheiss Bilgiç’e Morevim sponsor oldu. Avrupa ve Türkiye’de sayısız resmi futbol müsabakasına çıkan Bilgiç, aynı zamanda atletizm sporcusu. Kısa ve uzun maraton koşularında engel tanımayan Bilgiç, başarılarının karşılığını madalyalarla taçlandırdı. Şuana kadar 84 madalya kazanan genç sporcu, yeni başarılar elde etmek için antrenmanlarını aralıksız sürdürüyor.  Fenerbahçe Spor Kulübü Alt Yapı Kondisyoneri ve Fenerbahçe Sporcular Derneği Sportif Direktörü de olan Bilgiç, ahlaklı sporcular yetiştirmek için büyük çaba harcıyor. Çifte vatandaşlığı bulunan Bilgiç, Türkiye’de yaşamaktan gurur duyduğunu da açık yüreklilikle ifade ediyor.

MOREVİM NEDİR?

Morevim,  Mor Enerji çatısı altında sizleri faizsiz, her bütçeye göre ödeme kolaylığı ile ev ya da araç sahibi yapan 30. yıllık güvenilir şirketler grubudur. Küçük taksitlerle hayalinizdeki ev ve arabaya sahip olmak istiyorsanız www.morevim.com’u ziyaret ediniz.

Haber: Engin ÖDER

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button