AK Parti Bahçelievler vites artırdı

AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanlığı, sahada etkisini göstermeye başladı. 14 Mart Tıp Bayramında İlçe Başkanı Fatih Tuna ile birlikte ekibi, Bahçelievler’deki tüm sağlık kuruluşlarını ziyaret etti

AK Parti Bahçelievler

AK Parti İlçe Başkanı Fatih Tuna, saha çalışmalarına  hız verdi. 14 Mart Tıp Bayramı’nda Başkan Tuna ve ekibi, Bahçelievler Devlet Hastanesi, 70. Yıl Fizik ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün yanı sıra 18 Özel Hastane, 31 Aile Sağlığı Merkezi ziyaret etti.

‘Sağlık çalışanlarının sorunlarının tartışıldığı, bilime katkılarının ödüllendirildiği Tıp Bayramı 1976’dan beri sadece 14 Mart günü değil, 14 Mart’ı içine alan hafta boyunca kutlanıyor’ diyen AK Parti İlçe Başkanı Fatih Tuna, ’14 Mart Tıp Bayramında ilçedeki tüm sağlık kuruluşlarına ziyaret yapalım istedik.  Bu ziyaretlerimiz sırasında  doktorlar, hemşireler ve sağlık çalışanlarımızla hasbihal etme fırsatı yakaladık. Bir buçuk senedir sağlıkçılarımız Covid-19’la mücadelede en ön safta yer alıyorlar. Rabbim işlerin kolaylıklar versin’dedi.

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button