Ahmet Davutoğu, sıla-i rahimde

Doğup büyüdüğü Bahçelievler’e gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Bahçelievler ilçe teşkilatı ile kahvaltı yaptı. Daha sonra Davutoğlu, esnaf ziyaretlerinde bulundu

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Sıla-i Rahime çıkarma yaptı. Önce Bahçelievler’deki bir kafede Bahçelievler İlçe Teşkilatı ile kahvaltı yapan Davutoğlu, burada gündeme ilişkin konuşma gerçekleştirdi. Toplantıya Bahçelievler Mahalle Muhtarları da katılım sağladı.

Türkiye genelindeki il, ilçe, mahalle teşkilat yapılanmalarının 2021 yılı Mart ayına kadar tamamlanacağını belirten Davutoğlu, “İstanbul’da sağlıklı bir şekilde teşkilatlanmayan bir partinin halka bir şey söylemesi mümkün değildir.  Bu yüzden önce İstanbul, sonra Ankara ve Konya’da teşkilatlarımızı kurduk. Hedefimiz; Gelecek Partisi bayrağını iktidar olarak Ankara’ya dikmek olacak. Zor bir süreçten geçtik, geçmeye devam ediyoruz. Şahsıma ve dava arkadaşlarıma yapılan çirkin iftira ve rüşvetleri de unutmayacağız. Bizim hiçbir şeyden korkumuz yok. Çünkü sırtında heybesi, bagajı, ayağında prangası olmayanın hayatta korkacak bir şeyi olmaz. Türkiye’nin geleceğini karartanlar, birer birer gidecekler” dedi.

‘’TÜRK LİRASININ ONURUNU ZEDELEDİLER’’

Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak’ı şert bir dille eleştiren Davuoğlu, ‘Fitne tohumunu ekerek gelenler, Türk Lirasının onurunu zedeleyenler, geldikleri gibi teker teker gidiyorlar. Bu rezalete imza atan Berat Albayrak’ın ekibi de sırayla gidecek. Yerlerine çirkin iftira atarak gönderilen isimler gelecekler. 2016 yılında onuruyla ayrılanlar, onuruyla görevlerinin başına dönmeye devam edecekler. Bu saygısızlığın hesabı önce Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak, daha sonra Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan sorulmalı! Bugün ülkemizi acı bir tablo ile karşı karşıya bırakanlar, 81 milyonu değil, siyasi geleceğini kurtarmak içindedirler. Faiz lobisine isyan eden Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın faiz lobisine bayrağı teslim edip, etmeyeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz” ifadelerini kullandı.

HEDEF TEK BAŞIMIZA İKTİDARA GELMEK

Kendisine yönetilen soruları cevaplayan Davutoğlu, öncelikli hedeflerinin ittifaksız bir şekilde iktidar olmak olduğunu söyledi.

PARTİYE KATILANLARA ROZETLERİ TAKILDI

Gelecek Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Ayhan Çeçen, konuşmasında ilçede yaptıkları çalışmalardan bahsetti.  Program sonunda partiye katılanlara, rozetleri Genel Başkan Ahmet Davutoğlu tarafından takıldı. Davutoğlu, daha sonara Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti. Aile apartmanını da uğrayan Davutoğlu, ziyaretlerini burada noktaladı.

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button