23 Nisan’da 23 bisiklet hediye verildi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi çekilişlere katılan 23 şanslı çocuğa Bahçelievler Belediyesi bisiklet hediye etti

Bahçelievler ilçesinin birkaç noktasında bisiklet yolları açan Bahçelievler Belediyesi, bisiklet yollarının aktif bir şekilde kullanılmasına sağlamak için hediyeler dağıtmaya devam ediyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında; sosyal medya üzerinden yapılan çekilişlere online katılan ve ödül almaya hak kazanan 23 şanslı talihliye hediyeleri törenle teslim edildi.  Hasan Doğan Spor Kompleksi önünde gerçekleşen ödül törenine; AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Fatih Tuna, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, Bahçelievler Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Yılmaz Ordu da katıldı. Ödül töreni öncesi jonglör, bisiklet ve uzun bacak gösterileri yapıldı.

Etkinlikte konuşan Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101’inci kuruluş yıl dönümü kutluyoruz. Rahat çalışabiliyorsak, iş yerimizi açabiliyorsak, kendi başımıza karar verebiliyorsak, geçmişte verilen zamanındaki mücadeleye borçluyuz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.

😃+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button